Červen 2011

OMG :DD Počítač Pepa

13. června 2011 v 17:40 | Zoubaska
Pokecej si s pepou ale je to fakt úchyl :DD je to prdel :D pokud si s ním chceš pokecat najdeš ho tady

Jak na lesklé vlasy

13. června 2011 v 17:20 | Zoubaska

Tajemství lesklých vlasů aneb co dělat a nedělat!

ANO - Používej kvalitní šampony, kondicionéry a stylingové produkty, které nabízí značky jako je například Neutrogena či Kérastase, jejichž zvlhčovače se uvolňují při fénování vlasů horkým vzduchem.
ANO - Dopřej si vždy jednou týdně cílenou péči v podobě vlasových kondicionérů masek na vlasy. Kvalitní ošetření a péči nabízí produkty značky Joico K-Pak.
ANO - Při oddělování vašich kadeří používejte prsty, a to především jsou-li vaše vlasy suché a kudrnaté. Kartáč může způsobit zacuchání vlasů.
ANO - Snažte se posílit lesk vašich vlasů i při barvení vlasů. Používejte takové barvy, které jsou speciálně vyvinuté na to, aby byly vaše vlasy extra lesklé. I poté však nezapomínejte na péči po barvení, aby byly vaše vlasy i nadále zdravé, lesklé a aby vám barva nebledla. Dobrou péči poskytují produkty od L'Oréál či Revlon.
NE - Nepoužívejte dokončovací stylingové produkty příliš blízko své pokožky - vaše vlasy by mohly vypadat mastně.
NE - Pokud máte jemné vlasy, nepoužívejte těžká séra, která jsou vyvinuta pouze pro velmi husté vlasy.
NE - Při používání gelů, laků či dalších produktů si dejte pozor na to, že pokud se chystáte vlasy žehlit, nanášejte přípravky až poté. Další omyl by mohlo být nanesení příliš velkého množství výrobku, vždy vše s mírou.
NE - Při česání mokrých vlasů nepoužívejte plastový kartáč. Do ruky si raději vezměte vlasový kartáč na foukání vlasů, které poté budou vypadat hladké a rovné.

POKUD MÁTE POŠKOZENÉ VLASY

Poškozené vlasy jsou snad jedním z nejhorším případů. Těmi horšími jsou například řídnutí nebo vypadávání. Jediný způsob, jak zajistit, aby se zlepšil stav vašich poškozených vlasů je, aby vypadaly lesklejší. Zásadní věc, kterou by žena se zničenými a poškozenými vlasy neměla opomenout, je používat na vlhké vlasy kondicionér - a to především na slabé a poškozené oblasti. Je dobré investovat do kvalitní-hloubkové kosmetiky, kterou stačí používat jednou týdně.
Pokud používáte s oblibou fén či žehličku na vlasy na narovnání, vaše poškození vlasů se může stupňovat. Tyto přístroje dokáží vaše vlasy narovnat a uhladit jen dočasně. Musíte však mít na paměti, že pokud toužíte vaše vlasy narovnat, je nutné teplo roznášet až ke konečkům. Vše začíná fénováním a k zakončení se používá žehlička. To však může vlasy parádně poškodit, proto pužívejte séra na suché vlasy na zkrocení vlasů.
Vyzkoušejte: Kondicionér Clairol Herbal Essences Dry Damaged pro suché a poškozené vlasy
Tip: Přestříkejte váš kartáč nebo hřeben trochou laku na vlasy, poté lehce pročeště. Vaše vlasy by měly držet svůj tvar a neměly by elektrizovat.

POKUD MÁTE ROVNÉ VLASY

Rovné vlasy mají velký přirozený lesk, protože jejích struktura je velmi jemná a reflexní. Pokud však toužíte po maximálním lesku a dobrém stavu vašich vlasů, po umytí kondicionérem vlasy opláchněte studenou vodou po dobu tří sekund. To pomáhá vlasový balzám, masku či kondicionér více zapečečtit do vlasů, které budou poté mnohem lesklejší a bude jednodušší je upravit.
Mějte na paměti, že až budete vlasy foukat, použijte kartáč s přírodními štetinami. Na konec vašeho tvoření vlasy lehce přelakujte.
Vyzkoušejte: AVON Sérum pro výrazný lesk vlasů
Tip: Pokud své vlasy často zatěžujete stylingovými přípravky, vaše pokožka hlavy se může zapařovat a vytvořit se tak vyrážka.Proto se snažte omezit používáni přípravků na minimum a raději investujte do opravdu kvalitního šampónu a kondicionéru, který stačí používat 1-3-krát týdně.

POKUD MÁTE KUDRNATÉ VLASY

Kudrnaté vlasy mají tendenci více zářit, ale také mají větší sklon k třepení konečků. Ve většině případů se to stává pokud si dámy s kudrnatými vlasy foukají vlasy tak, aby si je narovnaly. Pokud i vy patříte mezi ně, používejte hydratační šampon a kondicionér společně s gelem na narovnání. Co se hřebenu týče, používejte ten se širokými zuby.
Chcete-li získat opravdu lesklé kadeře, po nanesení kondicionéru vlasy úplně neoplachujte a ve vlasech zanechte skutečně malé množství. Naneste gel na vlhké vlasy a jednotlivé prameny natáčejte kolem prstů. Nechte vlasy přirozeně uschnout.
Vyzkoušejte: Kérastase Bain Oleo Curl - Šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy, po jeho použití získají vlny pravidelnou formu, pružnost a hebkost.
Tip: Spreje, které vám zaručí lesk vašich vlasů používejte již v poledne, zůstanou tak lesklé od rána až do večera.
Zdroj:Tadyy

Kosmetika rubrics

10. června 2011 v 21:39 | Zoubaska
Tak je tady slibovaná Rubrika kosmetik řikala jsem že jí dám až zítra ale prostě jí sem dám dneska :)) pište dotazy ptejte se mě na cokoliv okolo kosmetiky jakou používám já a jou vy atd .Kám psát dotazy na kosmetiku atd. SEM paaaaa

Kosmetika

10. června 2011 v 21:34 | Zoubaska |  Kosmetika
Pištee otázky na kosmetiku akou používám já jestly chcete s něčím poradit aby se to týkalo kosmetiky,jakou kosmetiku používáte vy atd. :) pište do komntů :)

*Todayy*l

10. června 2011 v 21:29 | Zoubaska
Aloha.Dnešek nic moc zajímavej stále jsem seděla na Fb a čekala až někdo napíše aa dočkal jsem se stejně jsem se nudila u kompu a tak jsem trochu šmejdila po netu a našla jsem návod jak docílit hustých vlasů což je pro mě jako vyšitý našla jsem to tady Klik tak to chci vyzkoušet jinak jak se máte vy?? Už jsem tu dlouho nebyla a na blogu jsem si změnila záhlaví je takové obyč ale mě se líbí.AA ještě jsem zapoměla,že jsem nafotila pár foteček a vznkla docela hezká fotečka samozdřejmě nesměla hned chybět na Fb :D
A zítra sem dám na blog téma Kosmetika takže se mě budet moc ptát na kosmetiku jakou používám atd. a už teď se mě můžete ptát takže otázky pište do komentů př.:jákou používáš kosmetiku? atd. nebo jakou používáte vy a zítra udělám rubriku,která se bude jmenovat KOSMETIKA P.S.a toho datumu si nevšímejte u tý fotky nějak mi to blblne :DD a taky si asi nechám udělat platinu budu mít takový vlasy jak to vidíte n fotce :)

Blog,typy na film

10. června 2011 v 20:59 | Zoubaska
Tkže jsem se rozholda že sem budu přidávat přispěvky jen ečer protože teď nestíhám potřebuju si vše opravit ve škole atd. tak dneska sem dám tipy na filmy abyste se měli na co koukat 1.Piráti z karibiku-na vlnách podivna
2.Nekecej a pádluj
3.Norbit
4.Protivně sprostá děvčata
5. děsnej dupák
6. scary movie tak se mějte pa

Tipy na film

10. června 2011 v 20:39 | Zoubaska
1.Piráti z karibiku -na vlnách podivna
2. nekecej a pádluj
3. norbit
4. pařba ve vegas
5.protivně sprostá děvčeta
6. děsnej doják

Překrásné trííča

2. června 2011 v 19:20 | Zoubaska