Březen 2011

Trest smrtii

24. března 2011 v 18:50 | Zoubaska
Trest smrti je nemorální,jedná se jen o vraždu na úrovni státu, hrozba justičního omylu,trest smrti je nevratný,jedná se o pouhý akt msty,zločincův trest smrti hraje jen určitou společenskou funkci, jelikož dle statistik je popravena pouze část vrahů,neexistuje studie, jež by prokázala odstrašující účinek trestu smrti.

Kila dolů,Kila nahorů :)

16. března 2011 v 16:16 | JaNicQa
Které odstíny,vzory přidají na váze: Bílá.-čím světlejší tím šírší vypadáš.
Světlé barvy:Jemné krémové nebo pastelové.
Zářivé Barvy: žlutá,růžova,modrá,zelená.
Vzory:Příčné proužky
,

Velké kostky,Obrovské tečky,Velké květinové vzory,kožešina,samet.
Které odstíny,vzory ti naopak uberou na váze: Černá:čím tmavší tím štíhlejší.
Tmavé barvy:tmavě modrá,tmavě fialová,šedivá,hnědá.
Olivově zelená,Hnědožlutá.
Podélné proužky,Malé kostky,Minipuntíky,Jemné kytičky,Bavlna,Džíny. :)

Kouření :/

15. března 2011 v 15:40 | JaNicQa
Tak tohle se mě netýká páč nekouřím už,když jde nějaký člověk pře de mnou a kouří bolí mě z toho zápachu až hlava.Nevím co na tom lidé vidí ,že kouří.Někdo říká,že to pomáhá proti stresu,jiný zas říká, že jenom chce machrovat.Hrozný je když vidíte nějakou 13 nactiletou holku,nebo tak kouřit, ty holky si myslí,že jsou to fakt borky,ale při tom se to klukům nelíbí,když holky kouří.Nelíbí se mi to, protože pak máte žluté zuby,smrdí vám vlasy kouřem a žloutnou vám nechty a prsty.Lidé říkají,že už nejde přestat kouřit,ale určitě to jde jen,kdyby se tomu kuřákovi chtělo.

Paul Frank

14. března 2011 v 18:41 | JaNicQa
Asíík všichni znáte máji většinou na pásku,tričku atd. takovou opičku :.Podle mě jsou hezčí trika od firmy Paul Frank, než od Converse :)) Jaký se líbí vám napište do komentů :)*


Historie značky Converse

12. března 2011 v 20:27 | JaNicQa |  Converse
Historie firmy Converse - klasická story o dosažení úspěchu v Americe.
Málokterá jiná módní firma prošla tolika pády, aby se vzápětí vždy vrátila na vrchol. Všechno přitom začalo nenápadně - před sto lety obchodník Marquis M. Converse z městečka Malden v americkém Massachusetts vyrobil svou první botu. Legendy praví, že na počátku byla nešťastná náhoda. Marquis uklouzl a zranil při tom sebe i svého oblíbeného poníka jménem Seabiscuit. A tak ho napadlo vyrábět boty s gumovou protiskluzovou podrážkou.
Psal se rok 1908 a pan Converse otevřel v Massachusetts továrnu nazvanou Converse Rubber Shoe Company. Ta zprvu vyráběla zmíněné gumové podrážky, od roku 1915 se však zaměřila na výrobu tenisové obuvi a od ní plynule přešla k výrobě bot pro basket. A tady se začíná psát legenda. Rok 1917, rok kdy světlo světa spatřily Converse All-Star. Neskutečně inovátorské boty, které přinesly do tehdy mladého sportu -basketbalu- spoustu nových prvků a nápadů. S rostoucí popularitou tohoto sportu vzrůstala také oblíbenost značky Converse. V 50. letech se z plátěnek od Converse stal doslova kult! Koncem 60. let už měla značka Converse zhruba devadesáti- procentní podíl na trhu s basketbalovou obuví.
Za největší triumf firmy Converse se dá považovat tah s populárním basketbalistou Chuckem Taylorem, který All-Stary nosil jako své nejoblíbenější boty. Converse Chucka Taylora nechá navrhnout boty, které by podporovaly flexibilitu sportovců a zpevňovaly nohu. Tyto sneakery (tenisky) s názvem Chuck Taylor All-Stars a s Taylorovým podpisem se zakrátko staly hitem a brzy je začalo nosit až 75% hráčů NBA.

Čapky

12. března 2011 v 20:17 | JaNicQa |  ConverseTrika a Mikiny.

12. března 2011 v 19:47 | JaNicQa |  Converse


Vtipy :D

8. března 2011 v 19:01 | JaNicQa
Jednotka specialniho nasazeni cvici seskoky.
Jeden novacek je z toho strasne nervozni: "A co mam delat pokud se mi neotevre padak?"
"Zatahni za tuhle snurku a otevre se ti zalozni."
"A jestli se neotevre ani ten?"
"Tak zatahni za tohle, tim vypustis druhou rezervu."
"A kdyz nebude fungovat ani tohle?

Major, ktery musi uz peknou chvili odpovidat na podobne prihlouple otazky se konecne nastval: "Tak budes mavat rukama a rikat 'Jsem sokol, jsem sokol...'!"

Novacci skacou, ten ukecany nakonec a letadlo miri zpet k letisti. V tom se ozve zaklepani na dvere. Nadrizeny otevre: vidi doterneho novacka, jak placa rukama do vzduchu a krici:
"Pane majore, pane majore, jak ze se JMENUJE TEN PTAK?!?!":DDD
Dva policajti jdou po chodniku a vidi 5 korun


a jeden rika druhemu:
- Proc neseberes tech 5 korun ?
- Ja se ti za 5 korun neohnu !
- Ty blazne, vzdyt s tim se da telefonovat !
- Tak to uz je neco jineho !

Zvedne 5 korunu, prilozi si ji k uchu a krici: Halóóó...:DDDD

Lady Gaga:))

8. března 2011 v 18:41 | JaNicQa

Lady Gaga

Lady Gaga
Lady Gaga v roce 2010.
Lady Gaga v roce 2010.
Nový singl od Lady Gaga-Born this way.:))


Vegetariánství

8. března 2011 v 17:22 | JaNicQa
V dávné minulosti se lidé zamýšleli nad vztahem lidí a zvířat.Těchto úvah bylo odmítnutí zabíjení živých tvoru, a to i pro potřebu obţivy. Takto se k této otázce postavily nejen východní filozofické směry jako například buddhismus a džinismus, ale i někteří představitelé evropského myšlení. Až do poloviny 19. století byl životní styl lidí odmítajících pojídání masa nazýván pythagoreismem podle svého zakladatele, starořeckého filozofa a matematika Pythagora. V roce 1847 byla v Anglii založena první vegetariánská společnost a lidé konzumující výhradně bezmasou stravu se od té doby začínají označovat jako vegetariáni (z latinského vegetabilis - rostliny). Dnes je již vegetariánské hnutí základní součástí širšího hnutí za práva zvířat. Jako takové patří do bohatého spektra ekologických, sociálních a alternativních aktivit. V současné době podíl obyvatelstva živícího se důsledně vegetariánsky činí podle různých odhadů od 1 do 4% světové populace. Nezpůsobovat utrpení živým tvorům - to je hlavní motivací k přechodu většiny lidí na vegetariánství.Lze říci, že vegetarián je člověk, který nejí maso včetně ryb a mořských plodů.Lze rozlišit mnoho druhů vegetariánství, z nichž nejtypičtějším je odmítání všech produktů, při jejichž výrobě bylo zvíře usmrceno jatečné produkty - například maso,sádlo želatina atd.Naopak přísnější typ vegetariánství - způsob stravování nazývaný veganství z jídelníčku vylučuje veškeré produkty živočišného původu, takže například i mléčné výrobky,vejce a med.Často je vegetariánství považováno za životní styl jehož stoupenci se snaží žít zdravě i v jiných oblastech, než je stravování, a proto například nekouří a kteří se mimo jiné vyznačují i tím, že odmítají některé typy oblečení, při jejichž výrobě bylo zvíře zabito, jako např.:(kůži).Existuje mnoho důvodů, kvůli kterým lidé volí vegetariánství, a mezi ně patří napříkladzdravotní,etické,náboženské,environmentální,ekonomické,psychologické,kulturní nebo sociální.

Posílejte!!

8. března 2011 v 16:56 | JaNicQa
Ahoj lidičky tak co jak se máte? Máte nějakou fotku s converse ať jsou to hadříky nebo boty,kšiltovky atd. tak mi je pošlete na e-mail JanicQa.Zub@seznam.cz. já je sem pak všechny vystavím pod jménem vaše fotky :))
stačí poslat e-mail a fotku a jenom křestní jméno papa mazlíci ;) :))

Kombinace barev !

4. března 2011 v 23:30 | JaNicQa
Tyto barvy nakombinujte a budete vypadat fakt luxusně !! :))) nejen na nehtech ale i na svém oblečení.


Písněte

4. března 2011 v 23:25 | JaNicQa
Ahojky kdybyste chtěli něco přidat nějaký článek,fotky,popis,rady nebo tak něco tak písněte do komentů. Děekuji. PP

Jaké oční stíny se hodí pro tebe??

4. března 2011 v 23:22 | JaNicQa

Líčení pro:

blondýnky:
oční make-up v odstínech tmavší barvy kovu, ale také šedé a stříbrné odstíny se světle růžovým podkladem jsou nejlepšími kombinacemi pro zlatovlásky se světlým až středním typem pleti.
brunetky:
odstíny očního make-upu, jako je například tmavě fialová, nádherně působí u majitelek hnědých vlasů, a pokud máte ještě navíc hnědé oči, pak to je pro vás další bonus.
rudovlásky:
zelené, olivové a zlatavé odstíny očního make-upu ještě více zvýrazní barvu vašich vlasů a porcelánovou barvu pleti.Kabelky- Converse

4. března 2011 v 23:14 | JaNicQa |  Converse


!!!Vyhraj Converse botky!!!

4. března 2011 v 23:03 | JaNicQa
Ahoj na netu jsem našla soutěž o Conversky stačí se jen vyfotit se svými Converskami nějak zajímavě. Soutěž zde:

http://www.okolohradce.cz/aktualne/velka-soutez-s-www.star-converse.cz-6669.html .


Nějaká fota conversek

4. března 2011 v 22:58 | JaNicQa |  ConverseTvořte

4. března 2011 v 22:30 | JaNicQa |  Converse
Ahoj Lidičky chcete si vytvořit svoje vlastní Converse boots a nejen to a pak si je můžete i objednat nechám vám tu odkaz tak tvořte :* http://www.converse.com/ a zatím se mějte PP

Converse-boots

4. března 2011 v 20:52 | JaNicQa |  Converse
Converse